Chorwacja Z Dzieckiem chorwacjacafe.pl

TROCKENBAU BALICZEKDiament Szafy do zabudowyBistro SzyperskaDotacje dla firm - fundusze europejskieGaleria modySMS Eagle Hardware SMS GatewayBednarczyk Sokołowski S.C. kancelaria prawnaWinaWywóz śmieci Gruz-pakPrzedsiębiorstwo SebaBiuro rachunkowe kancelaria audytorska EKBProfesjonalne projekty wnętrz i mebli Tamarind Szczecin Gabinet USG

Język, zwyczaje, ciekawe miejsca, tradycje kulinarne, mieszkańcy w Chorwacji – to informacje, które poruszane są w serwisie chorwacjacafe.pl.

W ten sposób osoby, które mają w planach urlop w tym zakątku świata – po raz pierwszy bądź kolejny - mogą liczyć na przydatną informację w każdym zakresie - np. miejsc noclegowych, wycieczek.

Nie brakuje tutaj zarazem wywiadów, opowieści, fotografii, za pośrednictwem których można zobaczyć ważniejsze zakątki Chorwacji - zrodziły się z zafascynowania nią.

Serwis Chorwacja Cafe poza tym, że doradza, to dodatkowo daje możliwość uczenia się języka chorwackiego, wyróżniania różnych zakątków w Chorwacji oraz dzielenia się internautom własnymi wrażeniami oraz zdjęciami z wakacji w tym państwie.

Kategoria: 
Twitter: 
Facebook: 
Google+: 
NIP: 
REGON: 
Adres firmy: 
, , Polska
Telefon: