Doradztwo finansowe

TROCKENBAU BALICZEKDiament Szafy do zabudowyBistro SzyperskaDotacje dla firm - fundusze europejskieGaleria modySMS Eagle Hardware SMS GatewayBednarczyk Sokołowski S.C. kancelaria prawnaWinaWywóz śmieci Gruz-pakPrzedsiębiorstwo SebaBiuro rachunkowe kancelaria audytorska EKBProfesjonalne projekty wnętrz i mebli Tamarind Szczecin Gabinet USG

Eko Claim - odszkodowania

Firma Eko Claim mieszcząca się w Anglii oferuje fachową pomoc w otrzymaniu rekompensaty z powodu wypadku na obszarze Anglii.
Grupa wykwalifikowanych pracowników z firmy Eko Claim występuje w imieniu klienta w negocjacjach z prawnikiem, zajmuje się tłumaczeniem wszystkich dokumentów, jak również bierze udział w postępowaniu o odszkodowanie. Wypadek w miejscu publicznym, tudzież kolizja na drodze w UK? – Dziś otrzymanie rekompensaty jest zdumiewająco proste!

Omega Project – Obsługa inwestycji

Spółka Omega Project, posiadająca duże doświadczenie, jak i pewną pozycję na polskim rynku, trudni się wielobranżowym nadzorem inwestycji w obszarze budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, a także użyteczności dobra publicznego. Zajmujemy się szeroko pojęta obsługą różnych inwestycji. Naszemu przedsiębiorstwu można zlecić np. nadzór inwestorski w obszarze budownictwa mieszkalnego, czy użyteczności publicznej. Zawodostwo, indywidualne podejście do klienta oraz rzetelność to walory, przez które spółka cieszy się ciągle rosnącym gronem klientów.

Omega Project – Nadzory inwestorskie

Chcesz, by Twoja inwestycja została zrealizowana idealnie z planem i Twoimi oczekiwaniami? Powierz ją takiemu zakładowi jak Omega Project z Poznania. Sprostamy warunkom stawianym nawet przez bardzo wymagających zleceniodawców. Zajmujemy się szeroko rozumianą obsługą każdego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Naszemu zakładowi można powierzyć przykładowo nadzór inwestorski w zakresie budownictwa mieszkalnego lub handlowego. Gwarantujemy np.: doradztwo techniczne, wyceny nieruchomości, przeglądy okresowe obiektów.

Agrobankier – kredyty dla rolniników

Planujesz zmodernizować prowadzone przez siebie gospodarstwo rolnicze? Skorzystaj ze wsparcia doradców z firmy AGROBANKIER. Jej siedziba znajduje się w Bydgoszczy, lecz naszych doradców wyszukasz także w innych miejscowościach. Firma doradcza pomaga zainteresowanym w wyborze, a następnie zrealizowaniu pożyczki na zakup urządzeń rolniczych oraz kredytu na zakup nieruchomości. Dzięki profesjonalnej kadrze, wysokiej jakości usług i szybkiej realizacji zadań, Agrobankier cieszy się coraz większą popularnością wśród rolników. Poszukujesz specjalistów w temacie kredytów rolnych?

Omega Project – Obsługa inwestycji

Chcesz, żeby Twoja inwestycja była zrealizowana idealnie z planem i Twoimi oczekiwaniami? Przekaż ją takiemu przedsiębiorstwu jak Omega Project w Wielkopolsce. Sprostamy warunkom dyktowanym nawet przez bardzo wymagających inwestorów. Kadra profesjonalistów wchodząca w skład Omega Project gwarantuje usługi takie, jak całościowy nadzór inwestorski, doradztwo inwestycyjne, jak również wycenę budynku. Zawodostwo, rewelacyjny kontakt z klientem i doświadczenie to atuty, przez które spółka cieszy się ciągle rosnącym gronem klientów.

ITTI w Poznaniu

Firma iTTi e-technologie i biznes to bogaty pakiet usług połączonych z innowacyjnymi oprogramowaniami ICT oraz pozyskiwaniem niezbędnych funduszy z Unii Europejskiej. Pracujemy w oparciu o najlepsze zbiory dobrych praktyk, np. TOGAF. Główne obszary działalności to m.in. audyty SI. Otrzymaliśmy wyróżnienia za innowacyjność od Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Ponadto bierzemy udział w projektach międzynarodowych, a także współpracujemy ze światowymi liderami technologii. Firmową ofertę adresujemy do klientów z branży przemysłowej, sektora ubezpieczeniowego, mediów.