Edukacja Nauka

TROCKENBAU BALICZEKDiament Szafy do zabudowyBistro SzyperskaDotacje dla firm - fundusze europejskieGaleria modySMS Eagle Hardware SMS GatewayBednarczyk Sokołowski S.C. kancelaria prawnaWinaWywóz śmieci Gruz-pakPrzedsiębiorstwo SebaBiuro rachunkowe kancelaria audytorska EKBProfesjonalne projekty wnętrz i mebli Tamarind Szczecin Gabinet USG

Wyższa Szkoła Medyczna – Uczelnia w Sosnowu

Dietetyka - poradnictwo, Wychowanie do życia w rodzinie, czy też i Problemy seksualne w resocjalizacji – naukę na tych, oraz innych kierunkach studiów gwarantuje WSM Sosnowiec.
Szkoła medyczna w Sosnowcu zapewnia kandydatom dobre przygotowanie do pracy w branży medycznej, dużą pulę stypendiów oraz możliwość wzbogacania umiejętności w wielu dziedzinach.
Zespół najlepszych wykładowców, bogata czytelnia oraz rewelacyjna lokalizacja sprawiają, że uczelnia jest jedną z najlepszych szkół medycznych na tym terenie.

Wyższa Szkoła Medyczna – Uczelnia w Sosnowu

WSM w Sosnowcu proponuje studentom duży wybór kierunków takich jak Edukator pierwszej pomocy oraz Organizacja i zarządzanie w ochronie zdrowia. Ponadto w prowadzonej przez nas uczelni można również zrobić specjalizację w tematyce organizacji oraz zarządzania w ochronie zdrowia. Oferujemy studia pierwszego stopnia, studia pomostowe oraz studia drugiego stopnia. Mocną stroną naszej placówki na pewno są eksperci z konkretnej dziedziny, jak i kompleksowa baza dydaktyczna. Oferujemy m.in. świetnie wyposażone pracownie specjalistyczne, czytelnię z książkami popularnonaukowymi.

Szkoła Językowa Global Language Academy Wrocław

Jeśli chcesz profesjonalnie nauczyć się języków obcych pod okiem sprawdzonych native speakerów, to szkoła Global Language Academy z siedzibą we Wrocławiu jest miejscem dla Ciebie! Kursy prowadzone są przez grono doświadczonych lektorów i native speaker’ów wywodzących się ze Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Szwecji i z Niemiec. Warsztaty językowe organizowane są w szkole oraz u klienta - na terenie Wrocławia. Dodatkowo, oferujemy kurs poprzez skype’a. Prócz tego polecam zajęcia na czas wakacji oraz dla zakładów. Nasi pracownicy to lektorzy np. z Niemiec.

Wste.szczecin.pl

WSTE ma siedzibę w Szczecinie i zapewnia interesującą ofertę kierunków studiów. Uczelnia dba też o to, by zatrudnione grono wykładowców gwarantowało wysoką jakość wykształcenia. Uczelnia oferuje edukację uczniom z całej Polski. Uczelnia jest przyjaźnie nastawiona do uczniów, którzy tu mogą spełniania wymarzonych pasji i przygotować się do rynku pracy. Lokalizacja: ul. Klonowica 14, 71-244 Szczecin.
Przejdź na stronę wste.szczecin.pl

Mądry Maluch przedszkole Rumia

Prywatne Przedszkole Językowe Mądry Maluch to najlepsze miejsce do rozpoczęcia edukacji Państwa maluchów. Kameralne grupy, mnóstwo zajęć pozalekcyjnych oraz zdrowe obiady zyskały uznanie przedszkolaków oraz ich opiekunów. Jednostka przyjmuje dzieci z Rumii. Wnioski rekrutacyjne na nowy rok nauki dostępne są w witrynie internetowej madrymaluch.edu.pl Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, Na stronie: E-karta zgłoszenia dziecka.

Więcej o usługach