Eko Claim - odszkodowania

TROCKENBAU BALICZEKDiament Szafy do zabudowyBistro SzyperskaDotacje dla firm - fundusze europejskieGaleria modySMS Eagle Hardware SMS GatewayBednarczyk Sokołowski S.C. kancelaria prawnaWinaWywóz śmieci Gruz-pakPrzedsiębiorstwo SebaBiuro rachunkowe kancelaria audytorska EKBProfesjonalne projekty wnętrz i mebli Tamarind Szczecin Gabinet USG

Firma Eko Claim mieszcząca się w Anglii oferuje fachową pomoc w otrzymaniu rekompensaty z powodu wypadku na obszarze Anglii.
Grupa wykwalifikowanych pracowników z firmy Eko Claim występuje w imieniu klienta w negocjacjach z prawnikiem, zajmuje się tłumaczeniem wszystkich dokumentów, jak również bierze udział w postępowaniu o odszkodowanie. Wypadek w miejscu publicznym, tudzież kolizja na drodze w UK? – Dziś otrzymanie rekompensaty jest zdumiewająco proste!
Firma towarzyszy poszkodowanemu w całym postępowaniu odszkodowawczym, oferując pomoc, jak również wsparcie merytoryczne.
Eko Claim zaprasza osoby, które zostały skrzywdzone w wypadku na obszarze Wielkiej Brytanii do kontaktu poprzez adres e-mail albo za pośrednictwem witryny internetowej.

Twitter: 
Facebook: 
Google+: 
NIP: 
REGON: 
Adres firmy: 
Lee Street 326, Oldham, Polska
Telefon: 
(+44) 0161 6210417