Firma what.now

TROCKENBAU BALICZEKDiament Szafy do zabudowyBistro SzyperskaDotacje dla firm - fundusze europejskieGaleria modySMS Eagle Hardware SMS GatewayBednarczyk Sokołowski S.C. kancelaria prawnaWinaWywóz śmieci Gruz-pakPrzedsiębiorstwo SebaBiuro rachunkowe kancelaria audytorska EKBProfesjonalne projekty wnętrz i mebli Tamarind Szczecin Gabinet USG

What Now to prowadzona przez wykwalifikowanych adwokatów firma proponująca klientom indywidualnym, jak i spółkom usługi takie, jak przekształcenie formy prawnej działalności, czy też audyt polityki księgowej firmy.
Firma zajmuje się sporządzaniem analizy prawnej umów kontraktowych, dostosowaniem dokumentacji oddłużenia oraz analizą ogólną stanu prawnego przedsiębiorstwa.
Adwokaci w naszym imieniu uzgadniają warunki spłaty pożyczki, przygotowują przedsiębiorstwo do finansowania alternatywnego oraz reprezentują organizację przed nadzorcami sądowymi.
Zespół adwokatów zachęca osoby prywatne i spółki z Pomorza do współpracy, jak również zadawania pytań drogą telefoniczną, jak i za pomocą strony w internecie.

Kategoria: 
Twitter: 
Facebook: 
Google+: 
Adres www: 
NIP: 
REGON: 
Adres firmy: 
ul. Wały Piastowskie 1/1310, Gdańsk, Polska
Telefon: 
728-479-712