Fotografia

TROCKENBAU BALICZEKDiament Szafy do zabudowyBistro SzyperskaDotacje dla firm - fundusze europejskieGaleria modySMS Eagle Hardware SMS GatewayBednarczyk Sokołowski S.C. kancelaria prawnaWinaWywóz śmieci Gruz-pakPrzedsiębiorstwo SebaBiuro rachunkowe kancelaria audytorska EKBProfesjonalne projekty wnętrz i mebli Tamarind Szczecin Gabinet USG

Sawicki Film Production – Wideofilmowanie

Sawicki Film Production to studio, któremu powierzyć można wykonanie zdjęć i filmów, które uwiecznią ważne spotkania. Pod tym adresem znajdziecie osoby, które sprawią, że będzie to niezapomnianą pamiątką na wiele lat. Uwiecznią każdą chwilę łez, radości i innych uczuć. Prócz propozycji dla Państwa Młodych mają też coś dla firm – podejmą się produkcji filmu przykładowo: promocyjnego czy instruktażowego. Niepowtarzalne ujęcia filmowe z wesela, oferta przedsiębiorstwa zaprezentowana w nieszablonowy sposób? Możemy to zagwarantować!

Cezary Sawicki Film Production

Sawicki Film Production to studio, któremu zlecić można wykonanie zdjęć oraz filmów, które uwiecznią wyjątkowe spotkania. W tym miejscu znajdziecie profesjonalistów, którzy sprawią, że będzie to niezapomnianą pamiątką na wiele lat. Upamiętnią każdą chwilę łez, szczęścia i innych emocji. Pośród klientów studia fotograficznego znajdują się przedsiębiorstwa i klienci indywidualni, którzy chwalą indywidualne podejście do klienta i niskie ceny.

F4pictures

Zaślubiny to wyjątkowa uroczystość. Chcesz to wydarzenie uchwycić w podobnie oryginalny sposób? Zakład fotograficzny f4pictures z Bielsko-Białej może zaproponować niezapomniane i nieszablonowe fotografie. Już od kilku lat doskonali się w realizacji usług fotograficznych dla Państwa Młodych. Realizuje reportaż, który jest dokumentem najważniejszych momentów związanych z zawarciem związku małżeńskiego. Autentyczne fotografie pokazują to, czego nie widać podczas szykowania się do tej imprezy.. Później stają się wyjątkową pamiątką z tamtych chwil.

Air Photobooth

Air Photobooth – wynajem i sprzedaż dmuchanych fotobudek na przestrzeni Polski. Udostępniane u nas gadżety to doskonałe zestawienie nowoczesnego wyglądu i kształtu z profesjonalną jakością wykonywanych fotografii – Fotobudki to niezwykła forma zabawy w czasie bardzo różnych przyjęć okolicznościowych. Biorąc pod uwagę, że na różnych eventach albo innych eventach wykonuje zdjęcia – fotobudka będzie strzałem w „10” oraz gwarancją super rozrywki.