Hotele

TROCKENBAU BALICZEKDiament Szafy do zabudowyBistro SzyperskaDotacje dla firm - fundusze europejskieGaleria modySMS Eagle Hardware SMS GatewayBednarczyk Sokołowski S.C. kancelaria prawnaWinaWywóz śmieci Gruz-pakPrzedsiębiorstwo SebaBiuro rachunkowe kancelaria audytorska EKBProfesjonalne projekty wnętrz i mebli Tamarind Szczecin Gabinet USG

Hotel Royal

Przyjeżdżasz do Wielkopolski w celach prywatnych bądź firmowych? Szukasz komfortowej lokalizacji na spotkania biznesowe? Butikowy Hotel Royal mieszczący się w centrum Poznania to idealna propozycja dla wszystkich klientów. Nasz niecodzienny hotel oferuje modnie wyposażone pokoje z łazienką z zestawem kosmetyków, jak i wyższy standard z większymi udogodnieniami. Pomieszczenia zaaranżowane są estetycznie, wyposażone w telewizję kablową i łazienkę z profesjonalnymi kosmetykami. Oprócz tego, w pokojach o podwyższonym standardzie można zrobić sobie doskonałą herbatę.

Royal Hotel

Przyjeżdżasz do Wielkopolski w celach turystycznych albo biznesowych? Szukasz dogodnej lokalizacji na wypoczynek? Butikowy Hotel Royal usytuowany w sercu Poznania to idealna propozycja dla osób podróżujących służbowo. Nasz znany hotel zapewnia stylowo wystrojone pomieszczenia z łączem Wi-Fi oraz wyższy standard ze specjalnymi. Zapraszamy do baru, gdzie oferujemy pożywne potrawy, w razie kłopotów doświadczeniem służy profesjonalny zespół. Dla gości cyklicznie będą organizować eventy mamy korzystne rabaty.

Centrum Konferencyjne Łochów

Centrum konferencyjne Pałac Łochów to wspaniały zespół zabytków usytuowany w czarującej kotlinie nieopodal Warszawy. Pałac jest doskonałym miejscem na zaaranżowanie ślubu. Śluby organizowane są w drewnianym kościółku. Impreza weselna odbywa się na terenie Pałacu i Kuchni Pałacowej. Państwo Młodzi dostają od Pałacu np. niespodziankę na uczczenie rocznicy ślubu. Do użytku przyjezdnych oddajemy  np. boisko do koszykówki, czy też łódki wodne. W celu pielęgnacji urody proponujemy usługi profesjonalnie wyposażonego gabinetu SPA z kapsułą Jet SPA.