Kursy i szkolenia

TROCKENBAU BALICZEKDiament Szafy do zabudowyBistro SzyperskaDotacje dla firm - fundusze europejskieGaleria modySMS Eagle Hardware SMS GatewayBednarczyk Sokołowski S.C. kancelaria prawnaWinaWywóz śmieci Gruz-pakPrzedsiębiorstwo SebaBiuro rachunkowe kancelaria audytorska EKBProfesjonalne projekty wnętrz i mebli Tamarind Szczecin Gabinet USG

Chorwacja Z Dzieckiem chorwacjacafe.pl

Język, zwyczaje, ciekawe miejsca, tradycje kulinarne, mieszkańcy w Chorwacji – to informacje, które poruszane są w serwisie chorwacjacafe.pl.

W ten sposób osoby, które mają w planach urlop w tym zakątku świata – po raz pierwszy bądź kolejny - mogą liczyć na przydatną informację w każdym zakresie - np. miejsc noclegowych, wycieczek.

Nie brakuje tutaj zarazem wywiadów, opowieści, fotografii, za pośrednictwem których można zobaczyć ważniejsze zakątki Chorwacji - zrodziły się z zafascynowania nią.

Szkoła językowa Global Language Academy

Szkoła językowa z siedzibą we Wrocławiu powstała dla osób mających ochotę szybko nauczyć się obcych języków. Jesteśmy profesjonalną placówką, w której pracują wykwalifikowani nauczyciele np. z Ameryki, Niemiec. Oferujemy rozmaite poziomy językowe i częstotliwość kursów. Języka nauczamy w małych grupach bądź podczas lekcji prywatnych. Proponujemy m.in. język: portugalski lub norweski. Stawiamy na efektywne, a jednocześnie sympatyczne nauczanie, przy stosowaniu metody komunikacyjnej.

Ośrodek Szkolenia Kierowców ASTRA Michał Jan Goździk

Szkoła Jazdy Goździk oferuje lekcje jazdy, za sprawą których kandydaci opanują potrzebną wiedzę, a także przygotują się do egzaminu na prawo jazdy w kategorii A i B. Jazdy próbne prowadzone są na obszarze Poznania oraz w przyległych miejscowościach. Szkoleniowcy pracujący w naszym ośrodku mają odpowiednie kwalifikacje, by szkolić przyszłych adeptów motoryzacji jeździć motorem oraz autem osobowym. Dysponujemy nowymi pojazdami oraz salami wykładowymi. Poza standardową nauką poruszania się po drogach, Goździk-prawojazdy.pl oferuje nauki dodatkowe, obejmujące np.

Polska Akademia Rozwoju i Sportu PARiS

PARiS – Polska Akademia Rozwoju i Sportu to bogaty wachlarz szkoleń dla zainteresowanych osób z całego kraju. Skrupulatnie przygotowujemy program kursów pod indywidualne potrzeby osób szkolących się. Zajęcia teoretyczne i zajęcia praktyczne przebiegają pod okiem wykwalifikowanej grupy instruktorów. Dzięki naszym kursom menadżerskim zdobędziesz wiedzę potrzebną m.in. do planowania działań marketingowych, a po odbyciu kursów instruktorskich – będziesz mógł prowadzić zajęcia rekreacyjne z szermierki, piłki siatkowej itp.

Polska Akademia Rozwoju i Sportu PARiS

PARiS – Polska Akademia Rozwoju i Sportu to szeroki zestaw szkoleń dla kursantów z całego kraju. Szeroka paleta treningów w wielu miastach w Polsce, przeszkolona załoga trenerska, świetne przygotowanie, a także ciekawe zajęcia to atuty, za sprawą których spółka cieszy się coraz większą reputacją wśród klientów, którzy pragną zdobywać nowe kwalifikacje w zakresie kultury fizycznej. Podczas kursów członkowie mają zapewniony komfortowy nocleg w dobrym hotelu, ubezpieczenie, materiały dydaktyczne, a także podchodzą do egzaminu, po którego zdaniu dostają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Polska Akademia Rozwoju i Sportu PARiS

Szukasz szkoleń trenerskich na wysokim poziomie? Możesz je wyszukać w ofercie Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu w województwie lubelskim. To placówka, którą tworzą pasjonaci zdrowego stylu życia. Naszym podstawowym zadaniem jest podniesienie kwalifikacji zawodowych, umożliwiających spełnianie się w roli przykładowo trenera, czy prowadzenia własnych zajęć komercyjnych. Dzięki organizowanym przez nas kursom menadżerskim przygotujesz się m.in. do organizacji imprez sportowych, a po odbyciu kursów instruktorskich – będziesz prowadzić zajęcia rekreacyjne z aikido, tenisa stołowego itp.