Medycyna

TROCKENBAU BALICZEKDiament Szafy do zabudowyBistro SzyperskaDotacje dla firm - fundusze europejskieGaleria modySMS Eagle Hardware SMS GatewayBednarczyk Sokołowski S.C. kancelaria prawnaWinaWywóz śmieci Gruz-pakPrzedsiębiorstwo SebaBiuro rachunkowe kancelaria audytorska EKBProfesjonalne projekty wnętrz i mebli Tamarind Szczecin Gabinet USG

Centrum Rehabilitacji Skomed

W Centrum Rehabilitacji SKOMED w Bydgoszczy możesz liczyć na opiekę doświadczonych specjalistów. Zarówno w naszej siedzibie, jak również u pacjenta, możemy zaproponować szeroką paletę zabiegów rehabilitacyjnych. Ćwiczenia rehabilitacyjne możemy zaoferować dzieciom oraz pełnoletnim. W ramach fizykoterapii wykonujemy m.in. laseroterapię, a także terapię falami dźwiękowymi(interdyn, sollux itd).

Centrum Rehabilitacji Skomed

W Centrum Rehabilitacji SKOMED z Bydgoszczy możesz liczyć na opiekę wykwalifikowanych fizykoterapeutów. Zarówno w naszej placówce, jak i w mieszkaniu pacjenta, proponujemy bogaty wachlarz zabiegów z zakresu rehabilitacji. Rehabilitację możemy zapewnić młodszym oraz dorosłym. W obszarze fizykoterapii wykonujemy m.in. laseroterapię i elektroterapię(elektrostymulacje, bioptron itd). Zespół profesjonalnych terapeutów, promocyjne ceny, rewelacyjne podejście do rehabilitowanego, spersonalizowana opieka, czy też duża gama zabiegów to atuty, które cechują klinikę rehabilitacji.

Laboratorium medyczne LABmedical

W zespole LABmedical w Pile przygotowaliśmy dla osób chorych różnorodne pakiety badań. Wyniki wielu z nich są znane tego samego dnia.
Nasz podstawowy pakiet usług obejmuje np. morfologię, badanie wątroby ,jak i moczu.
Pacjentom możemy zaproponować badania w zakresie przykładowo tarczycy, adresowane do kobiet powyżej 40 lat i na potwierdzenie ojcostwa z nabłonka z policzka (zrobione w specjalistycznym laboratorium). Wysoka jakość odczynników oraz wykwalifikowana kadra, to nasze atrybuty, które zapewniają pełną obsługę w temacie analiz laboratoryjnych.

Przychodnia Eskulap

Eskulap to popularna placówka lekarska otwarta dla każdego. Badania realizujemy w przychodni, zgodnie z obowiązującymi standardami, a chorzy nie muszą czekać długo na wyniki. W ofercie badań laboratoryjnych znajduje się przykładowo analiza hormonów. Oferta badań dotyczy m.in. badań krwi, badań markerów nowotworowych. Można się również przebadać w zakresie cukrzycy albo bólu stawów korzystając ze specjalnych pakietów badań. Zapraszamy również na badania genetyczne – na własne potrzeby albo do postępowania w sądzie.

Genmed - Laboratorium

Genomio- rzetelne testy ojcostwa z mikrośladów przeprowadzane przy użyciu naukowych rozwiązań. Wymaz pobrać można z wewnętrznej części policzka – samemu lub w jednej ze współpracujących z nami instytucji, które mamy w każdym województwie. Stopień pokrewieństwa ustala się poprzez przeanalizowanie materiału genetycznego dziecka, domniemanego ojca (oraz dodatkowo matki). Czas realizacji badania to kilka dni roboczych. Prócz genetycznych analiz pokrewieństwa robionych na potrzeby prywatne podejmujemy się badań na potrzeby organów bezpieczeństwa.

Pracownia psychologiczna Snm-pp.pl

SNM PP to wszechstronna przychodnia, która oferuje pomoc dla każdego, kto wymaga wsparcia. Oferujemy m.in.: terapie procedurą PE, racjonalną terapię zachowań.Funkcjonujemy z pasją i opieramy się na najnowszych technikach. Studio znajduje się na terenie Skierniewic, gdzie są zatrudnieni tylko wyspecjalizowani psycholodzy. Jesteśmy otwarci na wyjątkowe sprawy. Terapię dopasowujemy do konkretnych oczekiwań każdego pacjenta. Gabinet Tel: 695 378 352, kopytek.wojciech@gmail.com, ul. Jasna 5/7, 96-100 Skierniewice.

Genmed Badania DNA

Laboratorium Badań DNA Genmed oferuje najwyższej jakości testy pokrewieństwa. Dzięki grupie wyszkolonych genetyków , jak również narzędziom najwyższej jakości, Genmed.pl oferuje profesjonalną analizę oraz jakość prowadzonych badań. Centrum analiz DNA świadczy usługi na terenie Poznania oraz jego powiatu. W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę telefonować na numer: 61 853 32 38.
W trakcie wszystkich etapów badania sprawdzana jest jego wiarygodność i zgodność ze standardami.