Motoryzacja

TROCKENBAU BALICZEKDiament Szafy do zabudowyBistro SzyperskaDotacje dla firm - fundusze europejskieGaleria modySMS Eagle Hardware SMS GatewayBednarczyk Sokołowski S.C. kancelaria prawnaWinaWywóz śmieci Gruz-pakPrzedsiębiorstwo SebaBiuro rachunkowe kancelaria audytorska EKBProfesjonalne projekty wnętrz i mebli Tamarind Szczecin Gabinet USG

Vivaro przewóz osób

Profesją firmy Vivaro jest przewóz osób , jak również przesyłek z Polski na teren Niemiec, Holandii i Belgii. Wieloletnie doświadczenie, zadowalająca częstotliwość kursów, a również transport osób i przesyłek tworzą urozmaiconą propozycję przedsiębiorstwa, z której cieszy się bardzo dużo mieszkańców Polski. Firma obsługuje centrum Polski. Kierowca zabiera osoby spod podanego adresu. Na stronie: www.vivaro-transport.eu można zapoznać się ze szczegółami świadczonych usług.

Przyklejanie.pl

Skuteczna, a równocześnie wszędzie zauważalna forma promocji? Oklejanie pojazdów! Jest to specjalizacja firmy Przyklejanie.pl. W chwili obecnej zajmujemy się w pierwszej kolejności fachowym oklejaniem aut, quadów – gwarantujemy najwyższą klasę wydruków pracując na prośbę klientów indywidualnych oraz firm. Przyklejanie.pl posiada również propozycję dla firm – oznaczamy nadrukami reklamowymi samochody firmowe. To bardzo oryginalna forma promocji, zauważalna dla konsumentów i spójna z identyfikacją wizualną. Żeby sprostać wymaganiom naszych klientów ciągle doskonalimy nasze usługi.

P.H.U.P. AUTO-REGE Joanna Ciszka

Firma Auto-Rege posiada w aktualnej ofercie sprzedaż wszelkiego rodzaju przekładni kierowniczych w przystępnych cenach. W propozycji usług przedsiębiorstwa znajduje się m.in. naprawa przekładni zębatkowych do aut ciężarowych, odnawianie maglownic, oraz usługi ustawiania zbieżności. Firma posiada biura w trzech miejscowościach: Wałbrzychu, Lesznie i Kożuchowie. Wałbrzych: ul. Puszkina 16 58-305 Bogaty wybór proponowanych usług powoduje, iż Auto-Rege ma mnóstwo zadowolonych kontrahentów.

Turbosprężarki, pompy wtryskowe, wtryskiwacze - serwis

Dziś chciałbym polecić moim czytelnikom Markę Turbo Serwis z jego ciekawą propozycją w zakresie sprężarek turbo. To firma, która naprawia części do turbin każdej marki i co ważne – w każdym modelu aut osobowych, dostawczych, budowlanych, maszynach rolniczych i pozostałych. Awaryjna turbina w pierwszej kolejności poddawana jest oględzinom, aby ustalić, jaka mogła być przyczyna awarii. Naprawę zawiera wyczyszczenie urządzenia (zwłaszcza np. koła kompresji), mycie i piaskowanie części które tego wymagają, montowane są części zamienne – nieużywane (dotyczy to m.in.