Polityka prawo

TROCKENBAU BALICZEKDiament Szafy do zabudowyBistro SzyperskaDotacje dla firm - fundusze europejskieGaleria modySMS Eagle Hardware SMS GatewayBednarczyk Sokołowski S.C. kancelaria prawnaWinaWywóz śmieci Gruz-pakPrzedsiębiorstwo SebaBiuro rachunkowe kancelaria audytorska EKBProfesjonalne projekty wnętrz i mebli Tamarind Szczecin Gabinet USG

Sylwia Kołton Adwokat

Adwokat Sylwia Kołton udziela porady prawne w obszarze prawa cywilnego, sprawy o zapłatę, prawa rodzinnego , jak również spadków. Specjalizując się m.in. w prawie pracy, sprawach o zapłatę pomaga osobom prywatnym, podmiotom gospodarczym, a także jednostkom organizacyjnym (wspólnoty mieszkaniowe itp.). Kancelaria występuje przed wszystkimi sądami, oferujmy także napisanie pozwów ,bądź też np. projektów umów o roboty budowlane. Oprócz tego udziela również porad w Internecie. Z adwokatem skontaktować się można pod numerem telefonu - 506 764 981 lub przez e-maila.

Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Budrewicza z Warszawy

Coraz częściej rozwód okazuje się koniecznością – po wielu miesiącach wspólnego życia nie możemy znaleźć wspólnego języka. Właśnie wtedy rozstanie jest jedynym dobrym pomysłem. Od kilkunastu lat zajmuje się kwestią rozwodu. Każdy klient oraz jego sprawy postrzegane są przez radcę prawnego indywidualnie. Pomaga rozmową i szuka dobrych strategii. Duże doświadczenie, indywidualne podejście do klienta oraz dyskrecja to walory, które wyróżniają mecenasa Pawła Budrewicza spośród innych.

Blog kancelarii adwokackiej Chróścielwska&Chróścielewski prawo-praca.pl

Blog prawo-praca.pl powstał specjalnie dla osób, którzy wciąż szukają fachowych, a przede wszystkim przydatnych wskazówek powiązanych z prawem pracy. Wiemy, że zarówno kierownicy oraz pracownicy potrzebują odpowiednich porad i informacji. Publikowane przez nas teksty dotyczą praw i obowiązków pracowników firmy – bardzo często pracują oni w trudnych warunkach, w bardzo dużym stresie. Z publikacji zamieszczonych na naszej stronie prawo-praca.pl odbiorca zyska wiedzę gdzie się udać, gdy jego prawa i przywileje są łamane.

Blog o prawie spadkowym Kancelarii Chróścielewska&Chróścielewski

Prawo spadkowe jest tematem, który sprawia problemy coraz większej grupie osób, na co dzień nie zajmującej się prawem. Prawo spadkowe bywa zawiłe – jeśli nie rozumiemy jego przepisów możemy mieć niemałe problemy. Z naszych publikacji osoby zainteresowane zyskają informacje co należy zrobić w momencie kiedy mamy np. przyjąć spadek po kimś bliskim. Mecenasi: Magdalena Chróścielewska i Wawrzyniec Chróścielewski razem ze swoją ekipą pracowników chętnie udzielą pomocy przy rozwiązaniu problemu z którym pojawi się klient.

Blog rodzinne-prawo.pl

Zapraszamy do sprawdzania bloga rodzinne-prawo.pl – wszystkie umieszczone tam artykuły są związane z prawem rodzinnym. Proponujemy katalog cennych porad dla rodziców. W dzisiejszych czasach klienci coraz chętniej zwracają się do adwokatów o pomoc w kwestii rozwodu, pozbawienia praw rodzicielskich, opieki i kurateli, jak i ustalenia ojcostwa. Często bywają to: zgoda na rozdzielność majątkowa, przyznanie władzy rodzicielskiej, czy zabezpieczenie potrzeb członków rodziny.

Blog o prawie karnym kancelarii Chróścielewska & Chróścielewski

Na stronie www.karne-prawo.pl znajdziemy wiele ciekawych artykułów z dziedziny prawa karnego, które odnoszą się do jazdy w stanie nietrzeźwości, rozbojów i pobić, a także łapownictwa. Działalność prawników polega na przyjęciu roli przykładowo pełnomocnika oskarżycieli prywatnych na wszystkich etapach sprawy karnej i przekazywania w imieniu klienta wniosków o o przerwanie kary. Wiemy, że dzisiejsze prawo karne jest niezrozumiałe – doradzamy gdzie pokrzywdzeni powinni poszukiwać pomocy.

Prawo Cywilne Chróścielewska & Chróścielewski

Chciałbyś wynajmować własne mieszkanie i chcesz być pewnym, że umowa została podpisana zgodnie z przepisami prawa, a także chroni twoje interesy? Zwrócić się w tej kwestii do Kancelarii Prawnej Chróścielewska & Chróścielewski z Łodzi. Strona prowadzona jest przez profesjonalnych mecenasów z Kancelarii Adwokackiej Chróścielewska i Chróścielewski, którzy swoim doświadczeniem pragną dzielić się z internautami. Na blogu wyszukamy informacje o tym, jak odwołać darowiznę, przygotować umowę sprzedaży, jak również jak poradzić sobie w przypadku eksmisji.

Chróścielewscy Łódź

Kancelaria Chróścielewska & Chróścielewski to profesjonalna pomoc w zakresie prawa rodzinnego, alimentacyjnego, karnego. Zajmujemy się prawem rodzinnym i opiekuńczym (separacja etc.), pracy (m.in. usługi doradcze), spadkowym (przyjęcie spadku itp.) oraz podatkowym (podatek dochodowy od osób prawnych itp.) Udzielamy porad w w Łodzi – jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów.

Chróścielewski Chróścielewska

Usługi prawnicze realizowane przez Kancelarię Prawną Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej i Adwokata Wawrzyńca Chróścielewskiego, która prowadzi działalność w województwie łódzkim opierają się na rzetelnej znajomości przepisów prawnych. Pomagamy nawet w naprawdę wymagających, skomplikowanych sprawach – na prośbę klientów Kancelarii sporządzamy istotne dokumenty oraz weryfikujemy prawdziwość wszelkich umów. Bliskie jest nam odwołanie od decyzji podatkowych.

Jezierski Klaudiusz

Kancelaria Klaudiusza Jezierskiego proponuje usługi notarialne w obszarze sporządzania dokumentów prawnych, takich jak poświadczenia dziedziczenia, protest weksli i czeków, a także poświadczenie dokumentów.
Kancelaria przygotowuje oświadczenia oraz bierze na prośbę klienta dokumenty.
Oferujemy ponadto odczytanie tekstu wybranych aktów notarialnych takich jak m.in. testamenty ,czy też ustanowienie służebności.
Mecenas gwarantuje wysoki standard oferowanych usług, zgodny z etosem zawodu notariusza.

Strony