P.P.H.U. ROSS - Kamieniarstwo

TROCKENBAU BALICZEKDiament Szafy do zabudowyBistro SzyperskaDotacje dla firm - fundusze europejskieGaleria modySMS Eagle Hardware SMS GatewayBednarczyk Sokołowski S.C. kancelaria prawnaWinaWywóz śmieci Gruz-pakPrzedsiębiorstwo SebaBiuro rachunkowe kancelaria audytorska EKBProfesjonalne projekty wnętrz i mebli Tamarind Szczecin Gabinet USG

Z kamienia można wykonać bardzo wiele rzeczy – od obiektów budowlanych aż po artystyczne dzieła. Sprzedaż kamienia dekoracyjnego oraz budowlanego to propozycja firmy P.P.H.U. ROSS w Czersku.

Kruszywo, kamień polny cięty czy otoczaki to przykładowy| surowiec, który możemy zaoferować. Ma on zastosowanie przykładowo do budowy lamp, nóg od stołu, donic i wielu niestandardowych rzeczy.

Rzuć nam tylko pomysł, a my go przerobimy na daną konstrukcję. Postaw na jedyną w swoim rodzaju formę. Nasze surowce możesz wykorzystać zarówno w budynku mieszkalnym, miejscu ogólnodotępnym, jak również w ogrodzie.

W zakresie kamieniarstwa posiadamy już ugruntowaną pozycję. Jeśli zależy Ci na dużym wyborze kamieni, skorzystaj z oferty naszego przedsiębiorstwa: + 48(0)504092738.

Kategoria: 
Twitter: 
Facebook: 
Google+: 
NIP: 
555 190 34 85
REGON: 
Adres firmy: 
Generała Bema 6, Czersk, Polska
Telefon: 
504092738