Silniki łapowe

TROCKENBAU BALICZEKDiament Szafy do zabudowyBistro SzyperskaDotacje dla firm - fundusze europejskieGaleria modySMS Eagle Hardware SMS GatewayBednarczyk Sokołowski S.C. kancelaria prawnaWinaWywóz śmieci Gruz-pakPrzedsiębiorstwo SebaBiuro rachunkowe kancelaria audytorska EKBProfesjonalne projekty wnętrz i mebli Tamarind Szczecin Gabinet USG

Silniki elektryczne indukcyjne to główny produkt, który posiadamy w sprzedaży w naszym sklepie www Wamasz w Olsztynie. Każdy z tych produktów to urządzenie dobrej jakości, który zastosować można do najróżniejszych celów.
Urządzenia silnikowe mające moc od 0,04 kW do 355 kW jednobiegowe, jednofazowe do napięciowej regulacji obrotów, kołnierzowo-łapowe, z hamulcem i pozostałe oferujemy w korzystnych kwotach. Do nich sprzedajemy także części zamienne i świadczymy pełen serwis.

Prócz tego silniki elektryczne możemy zaprojektować na indywidualne zamówienie oraz wyprodukować. Poza urządzeniami silnikowymi przygotowujemy projekty sprzętów o dowolnym zastosowaniu.
Zapraszamy do współdziałania klientów prywatnych i podmioty z branży przemysłowej. Masz na coś pomysł? Odezwij się do nas: +48501216488

Kategoria: 
Twitter: 
Facebook: 
Google+: 
NIP: 
281412101
REGON: 
8441812240
Adres firmy: 
Prof. Wacława Minakowskiego 12/66, Olsztyn, Polska
Telefon: 
501 216 488