Technika

TROCKENBAU BALICZEKDiament Szafy do zabudowyBistro SzyperskaDotacje dla firm - fundusze europejskieGaleria modySMS Eagle Hardware SMS GatewayBednarczyk Sokołowski S.C. kancelaria prawnaWinaWywóz śmieci Gruz-pakPrzedsiębiorstwo SebaBiuro rachunkowe kancelaria audytorska EKBProfesjonalne projekty wnętrz i mebli Tamarind Szczecin Gabinet USG

Silniki łapowe

Silniki elektryczne indukcyjne to główny produkt, który posiadamy w sprzedaży w naszym sklepie www Wamasz w Olsztynie. Każdy z tych produktów to urządzenie dobrej jakości, który zastosować można do najróżniejszych celów.
Urządzenia silnikowe mające moc od 0,04 kW do 355 kW jednobiegowe, jednofazowe do napięciowej regulacji obrotów, kołnierzowo-łapowe, z hamulcem i pozostałe oferujemy w korzystnych kwotach. Do nich sprzedajemy także części zamienne i świadczymy pełen serwis.

Windpoldźwig winda towarowa

Ruchome chodniki i schody, dźwigi towarowe, platformy dla osób niepełnosprawnych, windy od znanych przedsiębiorstw oferuje Windopoldźwig sp. z.o.o Oferowane produkty cechuje bezawaryjność, trwałość i stylistyka. Dodatkowo posiadają one również niezbędne dokumenty. Usługi zapewniane przez przedsiębiorstwo WINDPOLDŹWIG są dostępne dla zainteresowanych z całej Polski. W katalogu Galeria na stronie www zamieszczone są gotowe realizacje, które stały się wizytówką firmy. Dział księgowości: Aldona Załuska, tel.

Zaawansowana technologia TLP

Profesjonalna firma. Technologie Lokalizacji Podziemnej zajmuje się sprzedażą produktów i usług z zakresu instalacji podziemnych. W swoim asortymencie przedsiębiorstwo posiada bogaty wybór nowych oraz używanych lokalizatorów , a także pokrewnych akcesoriów. Siedziba sklepu znajduje się w Nowej Soli, a oferty zakupu przyjmowane są z obszaru całej Polski.

Konstrukcje samonośne Windpoldźwig

Dział Ofertowania:Wojciech Kustel. +48 509 279 997wojciech.kus@windpoldzwig.plFirma WINDPOLDŹWIG zajmuje się dystrybucją profesjonalnych schodów m.in firmy Vimec. Instalujemy m.in.: dźwigniki obrotowe, schody ruchome, praktyczne windy dla niepełnosprawnych oraz zapewniamy szybki serwis. Oferowane urządzenia wyróżniają się niezawodnością, ponieważ pochodzą od najlepszych producentów. Naszym atutem jest duży wybór wyposażenia i wieloletnie doświadczenie w branży. Dział serwisu i konserwacji: Marek Sobczak, tel.

Patchcordy Eukom-Cabling Sp. z o.o.

Od blisko 20 lat wyróżniamy się w dziedzinie wykonywania kabli do systemów służących głównie do transmitowania danych. Przedsiębiorstwo EUKOM-CABLING mieści się na terenie stolicy.
Możemy wykonać zamówienia na takie typy kabli jak np.: wielożyłowe komputerowe, przewody do systemów LSA Krone. Poza tym oferujemy usługi spawania złączy światłowodowych w budynkach.
Zespół profesjonalistów, dobrej jakości produkty, a także wieloletnie doświadczenie w dziedzinie okablowania to atuty, które ceni coraz większe grono klientów.

Advanced Graphene Products Producent Grafenu

Głównym artykułem firmy Advanced Graphene Products Sp. z o.o. jest grafen, który uzyskiwany jest z nietypowego podłoża – metalu w stanie ciekłym. Jest to nowe rozwiązanie dla dziedziny przemysłu, które może zostać wykorzystane np. do projektowania układów cyfrowych. Oprócz tego może być elementem budowy samolotów. Dzięki tej formie wytwarzania bardzo korzystne staje się wypuszczanie na rynek znaczących grafenowych płatów o doskonałej jakości w przystępnej cenie. Nasze patenty: WO2014035264-A8, PL400511-A1, WO2014035264-A1.