Usługi IT Poznań

TROCKENBAU BALICZEKDiament Szafy do zabudowyBistro SzyperskaDotacje dla firm - fundusze europejskieGaleria modySMS Eagle Hardware SMS GatewayBednarczyk Sokołowski S.C. kancelaria prawnaWinaWywóz śmieci Gruz-pakPrzedsiębiorstwo SebaBiuro rachunkowe kancelaria audytorska EKBProfesjonalne projekty wnętrz i mebli Tamarind Szczecin Gabinet USG

Wpływ outsourcingu na współczesny biznes jest daleko idący. Jak w przypadku większości trendów biznesowych, outsourcing ma swoje korzenie w prostej ekonomii. Kiedy mamy do wyboru: zatrudnić wyspecjalizowanych pracowników, stworzyć nowy dział i wyposażyć go w odpowiedni sprzęt i narzędzia, lub skorzystać z firmy zewnętrznej wybór bardzo często będzie padał na to drugie rozwiązanie.
Dlatego chcielibyśmy przedstawić Państwu firmę MASTERCOMP z Poznania.
Firma ta proponuje Outsourcing w zakresie Usług IT, usług, które potrzebne są w każdej firmie, od tej jednoosobowej do bardzo dużych podmiotów gospodarczych.
MASTERCOMP oprócz stałej pomocy informatycznej oferuje konfigurację sieci teleinformatycznej, leasing sprzętu i oprogramowania oraz rozbudowany system zabezpieczania danych.
Sprawdź ofertę firmy:
MASTERCOMP
ul. Garbary 95, 61-756 Poznań
tel. +48 61 307 04 15
e-mail: biuro@mastercomp.pl

Kategoria: 
Adres www: 
NIP: 
8542208528
REGON: 
301276143
Adres firmy: 
ul. Garbary 95, 61-756 Poznań
Telefon: 
+48 61 307 04 15